Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

Brašna přes rameno Small NavyBrašna přes rameno Small Navy

V našem e-shopu www.yark.cz naleznete mnoho různých tašek jak pro pány, tak i pro dámy nabízíme kabelky z kůže pro náročnější zákaznice. Máme v nabídce i kabelky z imitované kůže za nižší ceny v kategorii „Dámské tašky přes rameno“. 

Mě osobně velmi oslovila městská brašna přes rameno Small Navy. Jak název brašny prozrazuje, je to typicky taška vhodná do města. 

Tmavě modrá taška se zapíná na dva magnety, čili odpadá můj věčný boj se zipem při hledání a rychlém vytáhnutí mobilu z kabelky. Telefon a nebo klíče  mám stále při ruce, protože stačí vzít za poutko a otevřít tašku. Pod klopou se nachází karabinka na klíče, dvě prostorné kapsičky na drobnosti a mobil. Cennější věci je možné si uschovat do velké prostorné kapsy, která se zapíná na zip. Po zvednutí klopy se rázem z malé příruční brašny stává velká taška, kde se pohodlně vejdou i dokumenty o formátu A4. 

Uvnitř hlavní komory je ještě malá kapsička uzavíratelná zipem. Na zadní straně tašky se nachází ještě jedna tajná kapsička na zip, která obsahuje dvě přihrádky. Je to pro ty dámy, které přece jen mají rády svůj mobil zabezpečený zipem. Brašna se dá nosit v ruce za jednoduché držadlo nebo i přes rameno. Popruh se dá nastavit od nejmenší délky 86 cm až po nejdelší délku 165 cm. Taška je vypodšívkovaná červeně bílou, proužkovanou podšívkou. Je velice pěkná a hodí se pro mě i mou dceru. 

Ještě bych ráda zmínila, že brašna je velice lehká vyrobená z polyesterové nepromokavé látky. Doporučuji ji všem akčním dívkám i ženám, které mají rády ležérní a moderní styl. Vyzkoušejte samy.