Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

Chystáme nový e-shop s pelíšky pro pejsky a kočičky!Chystáme nový e-shop s pelíšky pro pejsky a kočičky!

Máme pro Vás novinku v podobě nově připravovaného e-shopu s chovatelskými potřebami. Přesněji se jedná o on-line prodej, který je úzce zaměřen na pelíšky pro psy, kočky a hlodavce. Vybere si zde i ten nejnáročnější zákazník. 

V obchodě naleznete kompletní nabídku pelechů kulatých, oválných i hranatých, kukaní, iglú, podušek, dek a polštářů. Velmi poptávané jsou také molitanové psí boudy nebo luxusní plastové pelíšky. A jelikož se každému pejskovi či kočičce leží dobře na něčem jiném, můžete si zde vybrat i z mnoha materiálu, jako je např. micro fleece, plyš, 100% bavlna, šusťák a jiné omyvatelné a špíně odolné látky. 

Protože právě údržba je také při výběru pelíšku důležitým kritériem. Pak by mohli zákazníci ocenit pelíšek například plastový. Na své si zde přijdou i majitelé starších psů a koček, kteří mají problém s pohybovým aparátem. Pro takové zvířátka a taky pro sportovní a služební psy, kteří potřebují dostatečně regenerovat nabízí e-shop pelechy s pamě'tovou pěnou. 

Ta se krásně přizpůsobí tělu zvířete a kopíruje tak jeho tvar. 
Samozřejmostí budou v tomto e-shopu peníze zpět, a to z každé uskutečněné objednávky. Stačí se jen registrovat. Tyto penízky pak můžete uplatnit v kterémkoliv dalším on-line obchodě sítě ATAMA.