Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

ENII-NAILS - nehtyzlin.czENII-NAILS - nehtyzlin.cz

Jmenuji se Eva Klug Plachá,
a jsem velmi hrdá na to, že jsem mohla vstoupit do společnosti Atama - systému, který sdružuje více e-shopů s různými zajímavými nabídkami zboží, které zaujmou ženy i muže všech věkových kategorií, napříč celou naší republikou.

Můj e-shop nehtyzlin.cz je na tuzemském trhu od začátku roku 2010 a je zaměřen především na ženy a dívky, které mají rády a baví je nehtový design. Nabízím tedy vše pro manikúru, lakování přírodních nehtů laky s použitím lampy nebo bez lampy, modeláž nehtů uv gelem, akrylem, led lampy, uv lampy, zdobení a veškeré další potřeby, které se souhrnně nazývají nehtovou kosmetikou, vhodnou jak pro profesionálky, tak také pro domácí využití. 

Specializuji se na českou značku Enii-nails, která je na trhu již více než 10 let a nabízí velmi kvalitní a cenově dostupné produkty. Samozřejmostí je také nabídka jednodenních školení gelové i akrylové modeláže, nail artu (zdobení nehtů) či jednoduchých systémů lakování laky do lampy Rocklac nebo Gel lak. Jistě Vás zaujmou pravidelné celoroční měsíční zvýhodněné akce, včetně zajímavého věrnostního programu pro registrované zákazníky, který nabízí vždy 10% zpět na Vaše příští nákupy.

Současně nabízím i pedikérské potřeby a produkty pro prodlužování řas od značky Violet Lashes.
Zároveň také provozuji kamennou prodejnu s výše uvedeným sortimentem ve Zlíně, v budově Městského divadla Zlín, na ulici třída Tomáše Bati 4091/32 , otevřeno denně Po - Pá 9 - 17 hodin.

Mou snahou vždy bylo a je se maximálně věnovat zákazníkovi....Práce s lidmi v obchodě mě vždy bavila a vím, že smysluplné informace Vám pomohou. 

Nebojte se proto na mě kdykoli obracet, ať už telefonicky na čísle 777 075 875, tak také mailem na mailovou adresu nehtyzlin@seznam.cz nebo on-line na mých stránkách www.nehtyzlin.cz či na mém facebooku NEHTYZLIN.

Vaše dotazy ráda vyslechnu a zodpovím denně Po - Pá v době od 9 do 19 hodin.

Volejte a pište mě své dotazy hned! Jsem tu od toho, abych Vám pomohla, poradila......I zdánlivě drobná nevědomost může být překážkou k tomu, abyste začala s úpravou Vašich nehtů......a to by byla přece škoda......Vždyť mít upravené nehty je dnes s nabídkou skvělých produktů Enii-nails již opravdu hračka! To, co bylo dříve složité, je dnes již nejen jednoduché, ale navíc cenově dostupné......Pojďte si tedy se mnou hrát na manikérky, nehtové designérky či nehtařky........Je to jedno, jak je nazveme, vždy by ale měly být výsledkem jejich práce krásně upravené nehty, ať už ty Vaše nebo Vaší kamarádky, maminky, sestry či zákaznice.....A dnes čím dál více mých zákaznic volí jednoduchou úpravu svých nehtů v pohodlí svého domova.....Mít krásné nehty totiž nikdy nebylo jednodušší, než právě nyní......Je čas nahlédnout ke mě pod pokličku.......a zjistit, že zkrátka pro každou z Vás něco mám.....:-))

Vaše Eva