Konečně kožené body podle mého gusta!

Konečně kožené body podle mého gusta!

Také patříte k těm, do si potrpí na kvalitní obuv?

Já ano a když na nějaké takové narazím, k takové značce se vracím, protože většinou to probíhá tak, že boty nějaký čas rozcházím a až si na ně zvyknu, tak se začnou rozpadat. A je docela jedno, kolik stojí.
Například boty od Bati se mi líbí, kupoval jsem je, ale vydrží jednu až dvě sezóny a je po nich. Není to nejlevnější značka, pánské kotníkové boty tam běžně stojí 4 000 Kč.

Proto jsem byl velmi mile překvapen, když jsem narazil na výrobce kožené obuvi 2C. Jak jsem se dověděl, technologii výroby mají vymyšlenou tak, aby se kůže co nejvíce přizpůsobila chodidlu a díky tomu mně boty sedí jako ulité. Mám je dva roky a nepoznali by jste to. Pouze šňůrky do bot jsem za tu dobu měnil. Jinak je ten kvalitní kus kůže stále stejný!

Nechci zde těmto botám dělat nějakou velkou reklamu, kvalitní ruční práce si reklamu dělá sama. Dokazují to i reakce zákazníku našeho partnerského webu Botovníku, který se stal oblíbeným nákupním místem tvořivých zákazníků. Proč tvořivých? Botovník má mimo klasické nabídky kožené obuvi také unikátní funkci - generátor obuvi, kde si zákazníci vytvářejí boty podle svých představ, ve svých oblíbených barvách.

Podívejte se na některé z výtvorů zákazníků ve fotogalerii na fcb profilu Botovníku, pohrajte se v editoru a vytvořte si boty podle vašich představ.


Diskuze o článku:
Konečně kožené body podle mého gusta!


V diskuzi zatím není žádný příspěvek. Buďte první.
Vaše meno:  
 
Text:

Opište kontrolní text:
Opište text
FACEBOOK
Diskuze
Petr
Ano je. Pro více informací můžete volat na 777 01 1074 nebo napište na office@atama.cz.
Markéta
Je tato nabídka stále aktuální?
atama
Dobrý den pane Habarto, jsme rádi, že se Vám taška líbí, vybral jste si také jednu z nejlepších, co...
zobrazit více ...
Novinky emailem


Získejte informace o novinkách a akcích!

Email lze kdykoliv odhlásit.