Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

Konečně kožené body podle mého gusta!Konečně kožené body podle mého gusta!


Také patříte k těm, do si potrpí na kvalitní obuv?

Já ano a když na nějaké takové narazím, k takové značce se vracím, protože většinou to probíhá tak, že boty nějaký čas rozcházím a až si na ně zvyknu, tak se začnou rozpadat. A je docela jedno, kolik stojí.
Například boty od Bati se mi líbí, kupoval jsem je, ale vydrží jednu až dvě sezóny a je po nich. Není to nejlevnější značka, pánské kotníkové boty tam běžně stojí 4 000 Kč.

Proto jsem byl velmi mile překvapen, když jsem narazil na výrobce kožené obuvi 2C. Jak jsem se dověděl, technologii výroby mají vymyšlenou tak, aby se kůže co nejvíce přizpůsobila chodidlu a díky tomu mně boty sedí jako ulité. Mám je dva roky a nepoznali by jste to. Pouze šňůrky do bot jsem za tu dobu měnil. Jinak je ten kvalitní kus kůže stále stejný!

Nechci zde těmto botám dělat nějakou velkou reklamu, kvalitní ruční práce si reklamu dělá sama. Dokazují to i reakce zákazníku našeho partnerského webu Botovníku, který se stal oblíbeným nákupním místem tvořivých zákazníků. Proč tvořivých? Botovník má mimo klasické nabídky kožené obuvi také unikátní funkci - generátor obuvi, kde si zákazníci vytvářejí boty podle svých představ, ve svých oblíbených barvách.

Podívejte se na některé z výtvorů zákazníků ve fotogalerii na fcb profilu Botovníku, pohrajte se v editoru a vytvořte si boty podle vašich představ.