Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

Podrobně, jak na gel lak!Podrobně, jak na gel lak!
Znáte to ..... Pokukujete po krásně nalakovaných přírodních nehtech prodavačky, paní za pokladní přepážkou v bance nebo číšnici, která Vás obsluhuje. 
A řeknete si: "Kdo ví, jak je to možné, že má ty nehty tak krásné, lesklé a neoťukané. To asi nebude jen obyčejný lak. To bude nějaký ten lak do lampy a s tím já neumím a ani nevím, jak na to a kdo ví, co bych vše k tomu potřebovala a jestli bych to vůbec uměla!"
Teď je ta chvíle na kterou jste čekali. Nebojte se laků na přírodní nehty do lampy - gel laků. Je zcela jisté, že aplikaci zvládnete, pokud si přečtete náš velmi podrobný postup, včetně vyobrazení všech produktů a pomůcek, které k tomu budete potřebovat. Stačí si jen pozorně přečíst postup. Také zde naleznete rozsáhlou nabídku profesionální nehtové kosmetiky, která je zaměřena především na gelový systém. Nabízíme komplexní řešení kvalitních nehtových materiálů ze všech oblastí nehtové kosmetiky.
Všechny produkty máme skladem a vždy rádi poradíme. 
Dámy, užijme si pěkné upravené nehty.