Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

Parfémové vody - aromaterapieParfémové vody - aromaterapie

AQUA

Je efektní, módní, typicky dámská, svěží květinová fantazie, osvěžující aroma.. Jejím základem je stále oblíbený komplex "bílých květů" - jasmínu, tuberózy, pomerančových květů, konvalinky a máty. Mimořádně vhodná při cestování. Něžná květinová vůně je doplněna sytou, teplou a stabilní vůní mošusu. Svěží dojem propůjčují komplexu citronové, grepové a zelené prvky. Podmanivá vůně zaujme romantické, současně aktivní a optimistické ženy.

MIGUEL

Příjemná, pikantně sladce bylinná a současně květinová vůně této parfémové vody je důkazem její bohatosti. Klasický, robustní komplex zemito-mechové, santalové a mošusové vůně je zde zjemněný exaltickou vůní růží a jasmínu. Je osvěžený směsí citrusových vůní ze Středozemí a aromatických jihoevropských bylin. Vůně patří do kategorie nadčasových, nestárnoucích chyprových fantazií.

PREMIER

Na decentně mechově dřevité a ambrově mošusové bázi je vybudována klasická, nadčasová, svěží chyprová fantazie. Tradiční kombinace vůně růží, jasmínu a citrusů je zde obzvláště nad efektivními zelenými prvky. Vůně je určena všem, kteří dávají přednost klasické dokonalosti. A navíc je komponována tak, že ji mohou použít jak elegantní muži, tak i dynamické, sebevědomé ženy.