Akce na tento měsíc
Kožené boty na míru Nehtová kosmetika Pánské tašky Pelíšky pro vaše mazlíčky Přírodní kosmetika a doplňky stravy Rybářské potřeby Tupeská keramika

Tělové a masážní olejeTělové a masážní oleje

Kvalitu života určuje i míra odpočinku

Každý člověk hledá svůj způsob odpočinku, metodu, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Řešení máme přitom už od nepaměti ve svých rukou. Doslova. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit a uklidňovat, mírnit naše potíže a starosti, přinášet radost a porozumění. Stejně tak od nepaměti nabízí své blahodárné účinky příroda a my je dnes znovu objevujeme. Například masážní přípravky, olej devatero kvítí je mimořádně účinný na krční páteř, bolesti zad a otoky.Díky kombinaci esenciálních olejů se osvědčil i pro jemnou masáž při nachlazení, kdy uvolní celé tělo.

Nechme pracovat přírodu

Masáž je považována za nejstarší, nejpřirozenější způsob regenerace. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu. Pokud chceme mít z masáže maximální užitek, zapojme do ní přírodu.

Různé způsoby použití tělových a masážních olejů

Ať už provádíte masáž sami, jste masírováni partnerem či masérem anebo olej pouze vtíráte do pokožky, výsledkem je vždy úleva a uvolnění. Každý si může zvolit variantu, která mu vyhovuje - od rituálu po půlminutovou procedurku. A nezapomeňte - péče o své tělo pečujete zároveň o svou duši!


Čemu masáže přírodními oleji pomáhají

  • uklidnění, relaxaci
  • zmírnění bolesti a svalového napětí
  • doplněk k posílení imunity a prevenci proti infekcím a zánětům
  • povzbuzení mysli, odstranění únavy
  • regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla
  • posílení obranyschopnosti kůže a obnovy ochranného lipidového filmu
  • kůže je příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná, odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí
Nemusíte mít vždy nablízku maséra, jednoduchou a přitom účinnou masáž reflexních bodů zvládnete bez problémů sami. Po koupeli natřete své tělo olejem, podobně jako tělovým mlékem.